Milas Bilgisayar

Bilgisayar ve internet hayatımızda kullandığımız en önemli araçlardan olmaya başladı. İnternet sayesinde insanlar dünyayı ve piyasayı çok daha iyi analiz edebilmeye başladı. Sektörün daha iyi tanımlanması ve yeni pazarların oluşması ile sadece insanlar değil artık küçük-büyük firmalarda internet dünyasında yerini alıyor. Sizlerde Milas Bilgisayar ile bu dünyaya ayak uydurabilir ve ürünlerinizi geniş bir çerçevede insanlara sunabilirsiniz. Yaklaşık 19 yıldır tecrübemiz ile müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu zamana kadar edindiğimiz tecrübelerimiz sayesinde profesyonel olarak Bilgisayar Teknik Servis, Notebook Teknik servis, Sistem Kurulumu, Network Teknik Servis, Yedekleme Üniteleri, Antivirüs Korumaları, Sunucu Bakım ve Kurulumları hizmetlerimiz ile sizlerleyiz. Milas Bilgisayar sayesinde sizlerde işinizi Dünya ile paylaşabilir ve ürünlerinizi geniş bir portföye yayabilirsiniz. Özellikle de tasarladığımız Web siteleri sayesinde müşterilerimizi memnun etmeyi başardık.

Neden Milas Bilgisayar?

Bizler Milas Bilgisayar olarak müşterilerimizi daima memnun etmek için çalışıyoruz. Bu güne kadar edindiğimiz birikim ve tecrübe sayesinde müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı başardık. Güçlü ve alanında uzman olan teknik ekibimiz ile sektöre dair her sorununuzu çözebiliriz. Dinamik ekibimiz ve teknik servisimiz ile hem fiziksel olarak hem de sanal dünyada ürünlerinize hizmet verebiliyoruz. Eğer sizlerde ürünlerinizi dünyaya açmak ve yeni pazarlara ortak olmak istiyorsanız kesinlikle bir Web sitesine ihtiyacınız var demektir. En etkin ve özel temalarımız ile internet sitenizi kurmaya ve bakımını yapmaya hazırız. Daima sektörün ilerisinde hareket etmeyi başarabilen Milas Bilgisayar sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyor. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz;

  • İşletim Sistemleri : Sektörde ihtiyacınız olan sistemleri kuruyor ve aynı zamanda güncelleme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.
  • Teknik Servis : İster masaüstü olsun ister dizüstü olsun bütün kişisel bilgisayarlarınıza teknik servis hizmeti veriyoruz.
  • Network Kurulumu : Kablolu ya da kablosuz olmak üzere ağ kurulumlarını ve dizaynlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Yedekleme Sistemi : Verilerinizi yedeklemek adına otomatik yedekleme sistemlerinizi kuruyor ve takibini sağlıyoruz
  • Programlama : Uzman ekibimiz ile size özel programlama hizmeti sağlıyoruz.
  • E-Ticaret Sitesi : İşlerinizi Dünya ile paylaşabilmeniz için size özel tasarlanan web sitelerimiz ise E-Ticaret siteleri kuruyoruz. Ayrıca SEO hizmeti de sunuyoruz.